Inspirations

DID YOU KNOW?

Szymon Brodziak to wybitny polski fotograf i laureat wielu prestiżowych nagród. Jednym z jego najnowszych osiągnięć jest zdobycie pierwszego miejsca w World’s Top 10 Black & White Photographers 2019 by One Eyeland. Znak charakterystyczny prac Brodziaka to fotografia czarno-biała, podkreślająca kobiece piękno.

Po więcej informacji o Szymonie Brodziaku zapraszamy na stronę O Autorze.

Stacjonarne galerie autorskie

Każdego, kto planuje obejrzeć prace Szymona Brodziaka zapraszamy do jednej z jego autorskich galerii. Znajdują się one w Poznaniu oraz Warszawie i są wyjątkowo charakterystyczne - galerie fotografii zostały bowiem umieszczone w nowoczesnych, przeszklonych kontenerach. Co więcej - w tych galeriach można nie tylko obejrzeć fotografie, ale też nabyć wybrane prace Szymona Brodziaka.

Internetowa galeria fotografii Szymona Brodziaka

Zdjęcia Pana Brodziaka można obejrzeć i zakupić nie tylko stacjonarnie, ale też w galerii sztuki online na stronie szymonbrodziak.com. Udostępnione fotografie to kwintesencja nowoczesnej sztuki fotograficznej - charakterystyczne i zapadające w pamięć opowieści zamknięte w monochromatycznych kadrach. Ich urok doceniły tysiące wielbicieli fotografii - zarówno hobbystów, jak i profesjonalistów. Fotografia kolekcjonerska Szymona Brodziaka zachwyca od wielu lat, a artysta regularnie wspiera cele dobroczynne i przekazuje fotografie na charytatywne aukcje sztuki.

Galeria współczesnej sztuki fotograficznej

Internetowa galeria sztuki współczesnej Szymona Brodziaka to zapierające dech w piersiach, czarno białe fotografie i plakaty, które upiększą każde miejsce - od wnętrz profesjonalnych, po prywatne apartamenty. Jest to nowoczesna fotografia artystyczna wyniesiona do poziomu sztuki, ale wciąż dostępna dla szerokiego grona odbiorców. Dzięki sprzedaży online, pracami Szymona Brodziaka mogą cieszyć się osoby z każdego regionu Polski i wręcz całego świata, bez konieczności wizyty w jednej z oficjalnych galerii autorskich.