Pracuj w Brodziak Gallery!

Poszukujemy zaangażowanego sprzedawcy do współtworzenia GALERII BRODZIAK W POZNANIU.

Szymon Brodziak, wielokrotnie nagradzany fotograf, pomysłodawca i założyciel Galerii Fotografii szuka sprzedawcy z prawdziwego zdarzenia, który zajmie się czynną obsługą klienta wraz z tworzeniem i realizowaniem planu promocji. Mile widziana osoba ze zmysłem i do działań w social mediach.

Praca na pełen etat, w zależności od ułożonego grafiku, czasami praca również w sobotę kompensowana dniem wolnym w tygodniu. Zapewniamy pracę w inspirującym miejscu, wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjne premie.

Twój zakres obowiązków:

- zajmiesz się stacjonarną sprzedażą oraz obsługą naszych Gości w poznańskim oddziale Brodziak Gallery, będziesz planować i realizować działania sprzedażowe (sprzedaż w Galerii),

- będziesz odpowiedzialny/a za social media (między innymi dodawanie postów, tworzenie relacji, rolek),

- obejmiesz opiekę nad naszą stroną www,

- zainicjujesz nowe działania, będziesz organizawał/a z nami wystawy w Galerii i ukierunkujesz je, w celu uzyskania jak najlepszych wyników sprzedażowych i wizerunkowych,

- będziesz odpowiedzialny/a za przygotowanie zamówień on-line, oprawę prac, utrzymanie miejsca pracy w czystości oraz dbałość o ciągłość dostępności produktów potrzebnych do codziennej pracy Twojej i współpracowników.

Nasze wymagania:

- masz co najmniej 2-letnie doświadczenie w sprzedaży,

- rozumiesz sprzedaż oraz media społecznościowe, rządzące nimi mechanizmy,

- masz lekkie pióro i z przyjemnością komponujesz treści,

- z przyjemnością będziesz wspierał/a nas przy organizacji eventów w Galerii,

- wyróżniają Cię zalety takie jak samodzielność, poczucie odpowiedzialności, komunikatywność oraz uśmiech,

- charakteryzujesz się empatią: z taką samą uwagą będziesz potrafić wsłuchiwać się w potrzeby naszych klientów, jak i członków zespołu,

- swobodnie komunikujesz się w języku angielskim, zarówno w mowie, jak i w piśmie,

- posiadasz doświadczenie w pracy z aplikacjami jak: Asana, Trello, Slack lub innych,

- posiadasz ogromną energię i pracowitość: chcemy, byś był(a) osobą, która widzi nie przeszkody, lecz rozwiązania i możliwości, nigdy nie zwalnia tempa i zawsze kipi pomysłami!

To oferujemy:

- stabilną pracę w przyjaznym, pięknym i kreatywnym środowisku,

- płaską strukturę organizacyjną, szybkie podejmowanie decyzji i możliwość współdecydowania o kształcie kluczowych działań, preferowana forma zatrudnienia: B2B,

- wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i Twojego doświadczenia (podstawa plus premia),

- swobodną atmosferę i towarzystwo ciekawych ludzi z pasją,

- proces rekrutacji przeprowadzony profesjonalnie, z naciskiem na szacunek i partnerskie relacje.

Brzmi dobrze? Chcesz wyruszyć z nami w zawodową podróż życia? Aplikuj i przekonaj nas, że to właśnie Ty jesteś najlepszym Kandydatem lub Kandydatką.

Prześlij swoje CV oraz List Motywacyjny już teraz na adres: casting@szymonbrodziak.com

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

Dołącz do nas!