Brak produktów w koszyku.

Filtruj Produkty

Prac Szymona Brodziaka nie trzeba przedstawiać żadnemu wielbicielowi fotografii. Ten znany na całym świecie artysta jest laureatem wielu prestiżowych nagród fotograficznych. Pierwsze miejsce w konkursie World’s Top 10 Black & White Photographers 2019, nagroda Johnnie Walker Keep Walking Award czy nagroda FashionTV Photography Awards podczas Festiwalu Filmowego w Cannes (2013) to jedynie kilka z wielu osiągnięć Szymona Brodziaka.

Ekskluzywna fotografia artystyczna

Ekskluzywne zdjęcia Szymona Brodziaka to hołd składany kobiecemu pięknu. Ich cechą charakterystyczną jest brak jakichkolwiek rozpraszających barw - wszystkie fotografie są monochromatyczne i utrzymane w czerni, bieli i odcieniach szarości. Podkreśla to wyrafinowany kunszt artystyczny ich autora oraz pozwala skupić się na szczegółach przedstawianej sceny. Pomimo braku barw, zdjęcia są wyjątkowo nasycone, a czerń i biel doskonale ze sobą kontrastują. Szymon Brodziak na swoich ekskluzywnych zdjęciach przedstawia kobiety wyraziste, często pełne sprzeczności - od subtelnych portretów tancerek, przez fotografie fashion, aż po sceny niczym z filmu akcji.

Fotografia kolekcjonerska w galerii online

Wielbiciele zdjęć Szymona Brodziaka odnajdą je w oficjalnych galeriach w Poznaniu i Warszawie oraz oczywiście - online. Aktualny asortyment sklepu online szymonbrodziak.com to fotografie artystyczne, fotografia kolekcjonerska, limitowane albumy kolekcjonerskie oraz plakaty fotograficzne przedstawiające jedne z najpopularniejszych prac Szymona Brodziaka.